Uprawnienia energetyczne

Zgłoszenia na uprawnienia energetyczne    
   Uprawnienia energetyczne
 
Na życzenie klienta prowadzimy usługę tłumaczenia uzyskanych dokumentów na język angielski oraz niemiecki.
 
 
Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa posiada w większych miastach powołane przez URE Komisje Kwalifikacyjne, sprawdzające kwalifikacje zawodowe osób zatrudnionych na stanowiskach D i E urządzeń, instalacji i sieci energetycznych.

  1. Komisja nr 672 przy Oddziale w Tarnowie 
    Szkolenia: Alicja Kaczmarczyk tel. 694-995-145 alicja7890@gmail.com
     
  2. Komisja nr 285 przy Oddziale w Krośnie 
     Szkolenia: Marian Paszek tel. 691-387-289 marian.paszek@exalo.pl
     
  3. Komisja nr 664 przy Oddziale w Krośnie   
     Szkolenia: Maria Flok tel. 609-811-109 mariaflok@wp.pl
     
  4. Komisja nr 204 przy Oddziale w Poznaniu
     Szkolenia: Stanisław Kurlit tel. 601-575-553 stanislaw.kurlit@gmail.com
                      Barbara Janke tel. 795-523-387
    babajaga2101@interia.pl
     Rzeczoznawstwo: Aniela Modrowska tel. 601-561-446 Aniela.Modrowska@gmail.com

  5. Komisja nr 566 przy Oddziale w Czechowicach – Dziedzicach
     Szkolenia: Marek Szendzielorz tel. 601-512-702 marek.szendzielorz@lotostermanale.pl
     Rzeczoznawstwo: Renata Machnik tel. 664-862-380 renata.machnik49@gmail.com

  6. Komisja nr 159 przy Oddziale w Krakowie
     Szkolenia: Joanna Pacula tel. 503-029-451 szkolenia.osir@sitpnig.pl
     Rzeczoznawstwo: Żaneta Traczyńska tel. 503-029-451 osir@sitpnig.pl
     
  7. Komisja nr 480 przy Oddziale w Sanoku
     Szkolenia: Joanna Bojarska-Sitek tel. 608-448-309 joanna.bojarska-sitek@pgnig.pl 

  8. Komisja nr 684 przy Oddziale we Wrocławiu
     Szkolenia: Danuta Błażejowska tel.071 364 91 99
  9. Komisja nr 207 przy Oddziale w Katowicach
     Szkolenia: Danuta Ostrowska tel. 660-754-399  dankaost@o2.pl 
     
  10. Komisja nr 83 przy Oddziale w Łodzi
    Szkolenia: Ryszard Zemrak tel. 501 629 780  ryszard.zemrak@gmail.com

11. Komisja nr 703 przy Oddziale w Gdańsku
Szkolenia: Zbigniew Oskroba tel. 607-451-524